Categories
Latvian

Veikošana un sērfošana Ogres dambī 2011

Pagājušajā gadā Uldim no nostress.lv radās laba doma – pasērfot Ogres dambī, kamēr tur ir liela straume. Toreiz bijām tikai 2 un priekš manis tā bija diezgan skarba mācīšanās pieredze ar veiksērfa dēli, uz kura kāpu pirmo reizi. Un kad noplīsa striķis, tad nāca tam peldēt pakaļ, bet citādāk – slapināt iznāca tikai kājas. Vairāk par to var lasīt un arī apskatīties video var te: kristapsmors.com/2010/04/12/serfosana-ogres-dambi/

Šogad tas, protams, tika atkārtots, bet jau kuplākā skaitā un neniekojoties tajā dambja malā, kur ir mazāka straume. Tam lieti noderēja kāpnes, pa kurām varēja nokāpt lejā. Rezultātā daudz iespaidīgāki skati un sērfošana/veikošana pa daudz stiprāku straumi, bet tas nozīmēja arī to, ka katrs kritiens beidzās ar kārtīgu peldi.

25652637-3cwjy

25652647-3pkmd 25652671-8nloq 25652707-bjmof 25652713-mdmto

Pats šoreiz notestēja tikai veika dēli un pēc kritiena, kamēr to dabūju nost no kājām, pamanījos diezgan tālu aizpeldēt pa straumi. Un pēc izlīšanas no ūdens kakls uzreiz aizsmaka, tāpēc ar savu plāno hidru vairāk iekšā nelīdu, bet Armands, Siders un Uldis gan par to īpaši neuztraucās un ūdenī pavadīja vairākas stundas. Zemāk arī video – pirmais ar sērfošanu, otrais ar krišanu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s