Categories
Latvian

Plūdi Rīgas ielās

Šodien Rīgas ielas uz pāris stundām satumsa un varēja piedzīvot labu negaisu – visapkārt mētājās zari, ielas vietām pilnas ar ūdeni un bija tāds lietus, ka slapjš varēja kļūt vienā mirklī. Kad sākās vētra, devos uz dzīvokli, lai aizvērtu logus un ar lielu prieku braucu cauri dziļajam ūdenim un īpaši nebremzēju, bet tobrīd neiedomājos, ka tādā veidā varētu pazaudēt auto numuru, ko, protams, arī izdarīju.

Kad pamanīju, ka esmu palicis bez numura, biju diezgan sliktā situācijā, jo salīdzinoši lielā atrumā braucu cauri peļķēm gan uz Krasta ielas, gan 2 vietās uz Lāčplēša ielas. Tā nu pāris stundas ar Kristīni bridām pa ūdeni un meklējām numuru, un nebijām vienīgie – kāda cita dāma meklēja sava Audi TT numuru, un bija jau kādus 4 citus numurus atradusi – un pa to laiku saņēmusi arī piedāvājumu pārdot tos par 10Ls/gab. Pie Salu tilta mums arī palīdzēja neliels bērnu bariņš, kuriem nebija ko darīt un kuri priecājās par lielajām peļķēm. Turpat arī pamanījām citus numuru meklētājus, un vienam palīdzējām atrast numuru.

16015381-media_httpwwwkursirku_znwsb

16015382-media_httpwwwkursirku_wGxIi 16015383-media_httpwwwkursirku_xIGtD 16015384-media_httpwwwkursirku_woJoq

Beigās, kad uz Lāčplēša ielas ūdens bija gandrīz jau pazudis un bijām meklējuši 2 vietās, bijām tikuši pie 6 svešiem numuriem, bet ne savējā. Izdomājām vēl aizbraukt uz Krasta ielu – un tur kā reiz viens cits džeks bija atradis mūsu numuru. Nopriecājāmies un turpat zālē nobildēju visus savāktos numurus – rīt pielikšu savējo un aizvedīšu pārējos uz CSDD.

16015385-media_httpwwwkursirku_ugyqJ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s