Categories
Latvian

Moto sezonas atklāšana

Lai arī oficiāli moto sezonas atklāšana notika tikai mēnesi vēlāk, jau 27. martā braucu uz Ogri pakaļ mocim, jo bija pirmās saulainās dienas un @eksperts no nostress.lv bija ideja pamēģināt pavilkt veikbordu aiz moča pa pārplūdušo Arkādija parku. Pirmajā dienā moci nepielaidu – pa ziemu akumulators bija lādēts un mocis kaut kādas skaņas izdeva, bet iznāca tikai akumulatoru nosēdināt. Tā nu nākamajā dienā nopirku jaunu akumulatoru, uzpildīju to un ar lielu prieku moci piedarbināju.

16015362-media_httpwwwkursirku_bEAzy

Aizbraucu uz Rīgu un pāris dienas vēlāk devāmies uz Arkādija parku, noskatījām īsto vietu, novilkām striķus un mēģinājām pavilkt @nevizhigskakjis uz veika – bet nekas labs nesanāca, mocis spolēja un aizmugurējā daļa slīdēja uz abām pusēm, vajadzīgs lielāks svars. Bet varbūt arī labi, ka tā – jo ja sāktu vilkt veiku un uz tā veiktu kādu asāku rāvienu, uz moča līdzsvaru varētu arī nenoturēt.

Vēlāk gan @nevizhigskakjis ko līdzīgu mēģināja aiz auto – veikot pa grāvi, un to var apskatīties šeit:

Atgriežoties pie moča – 24. aprīlī notika moto sezonas atklāšanas pasākums un radās doma nofilmēt to, kā izskatās braukšana ar moci pa centru un arī dalība sezonas atklāšanas braucienā no Zaķusalas torņa līdz Biķernieku trasei. Zemāk redzams rezultāts:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s