Categories
Latvian

Stipro skrējiens

Sestdien, 10. aprīlī, kopā ar @silakaktins, Madaru un Līgu piedalījāmies Stipro skrējienā, un līdzi brauca arī @artisare, kurš visu fotogrāfēja – par ko viņam jāsaka liels paldies, jo bez apraksta ir arī bildes, ko parādīt. No rīta visi satikāmies centrā, un tā kā meitenes nebija pazīstamas ar Andi un Arti – tad bija interesanti pavērot, kādu iespaidu viņi par sevi atstāj.

Jau pēc pāris minūtēm Madara man pajautāja, “eu, Mor, kas tie tādi par čaļiem?” – un kad vēlāk iepirkāmies veikalā un Līga sāka stāstīt par stresu, ko viņai izraisa jogurts ar gabaliņiem, Andis pajautāja – “eu, Mor, kas tās par meitenēm?”. Jautrība ar meitenēm turpinājās arī vēlāk, paldies viņām par kompāniju 🙂 Pasākuma vietā – 333 sporta kompleksā – ieradāmies diezgan laicīgi – piereģistrējāmies, saņēmām savus numurus un apstaigājām apkārt trasei. Nedaudz ieēdām un tad jau varējām doties uz starta vietu.

Sākumā startēja sievietes un pusstundu vēlāk – vīrieši. To laiku izmantojām, lai iesildītos un novērtētu citus – izskatījās, ka sabraukuši daudz visādi “kuiļi” – zemessargi, orientieristi uc. sportisti, netrūka arī dažādi atraktīvi sagērbti cilvēki – uzvalkos, kleitās, supervaroņu tērpos, utt. Tā kā vīriešu grupā bija vairāk kā 500 dalībnieku, tad mums distances sākumā bija papildus jāskrien 1km, lai pirms šķēršļiem paspētu vairāk izretināties un nebūtu rindu uz tiem. Un daļa no šī pirmā kilometra bija pa applūdušu pļavu, tā kā kājas bija slapjas jau pirmajās minūtēs – ne pārāk patīkami tiem, kam bija masīvi zābaki vai garās bikses. Pēc tam sekoja dažādi šķēršļi – vairākās vietās bija jāskrien pa ūdeni, augšā kādā kalnā un lejā, jālien pāri riepu kaudzei, 3m sienai, jārāpo pa tuneli un zem drātīm, uc. lietas – katrā ziņā garlaicīgi nebija.

Brīžiem šķēršļi kalpoja kā atpūta no skrējiena, brīžiem – prasīja papildus piepūli, bet kopumā viegli nebija – jau pusceļā jutu nogurumu, lai gan kopējā distance nebija pārāk liela un prasīja tikai nedaudz virs pusstundas laika. Visvairāk man patika riepu krāvums, dubļi un pēdējais posms, kur jātiek lejā no kalna un jāpārvar dziļš ūdens, lai tiktu finišā – šajos posmos apdzinu diezgan daudz dalībnieku, kuri tos šķērsoja lēni un uzmanīgi.

Pats gan arī attiecīgi “dabūju iekšās” – dubļos gandrīz nokritu pilnā augumā, bet ar rokām noturējos un skrēju tālāk, un pēdējā posmā ielidoju ūdenī pilnā augumā – bet tas visu padarīja tikai interesantāku un pēc visas skriešanas, šķēršļiem un dubļiem pēdējais posms cauri dziļajam ūdenim bija labi izdomāts – iznāca gan atvēsināties, gan noskaloties. Liels paldies pasākuma organizatoriem – par Stipro skrējienu biju sajūsmā, noteikti piedalīšos arī nākamgad, un iesaku to darīt arī citiem! Finišēju 143. vietā, nākamreiz varētu mēģināt tikt Top 100 vai pat Top 50.

16015352-media_httpwwwkursirku_wDvuh 16015353-media_httpwwwkursirku_hAwdD 16015354-media_httpwwwkursirku_qtktp 16015355-media_httpwwwkursirku_FaaHf 16015356-media_httpwwwkursirku_jnams 16015357-media_httpwwwkursirku_uaEJo 16015358-media_httpwwwkursirku_dIdpA 16015360-media_httpwwwkursirku_ywxfj 16015361-media_httpwwwkursirku_jwBqk

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s