Categories
Latvian

Sērfošana Ogres dambī

Vakar, 11. aprīlī, kopā ar @eksperts no nostress.lv bijām aizbraukuši pasērfot pa Ogres dambi. Līdzi bija paņemts veiksērfa dēlis, kuram nav nekādu stiprinājumu un ar ko nebiju iepriekš braucis, tāpēc sākumā vēl nebiju pārliecināts, vai pats arī mēģināšu ar to līst ūdenī, bet kad redzēju, cik labi gāja Uldim – grūti bija atturēties.

16015349-media_httpwwwkursirku_yfodr

Sākums bija nedaudz skarbs – kādu laiciņu čakarējos, kamēr sapratu, kā uz dēļa nostāties – un tikmēr kājas bija gan nosalušas, gan nedaudz apdauzītas – jo katru reizi, kad dēlis pagāja zem ūdens, tas atsitās pret kājām. Bet, pateicoties Ulda padomiem, uz dēļa tiku un tad jau tālāk viss likās vienkārši – un prieks bija tik liels, ka par salstošajām kājām vairs īpaši nedomāju. Kādas 2-3 reizes nokritu un beidzu sērfot tad, kad pamanīju, ka dēlis peld prom – norāvās kaut kāda figņa, pie kura dēlis bija piesiets pie kājas, un tad nācās tam peldēt pakaļ – tā kā beigās dabūju gan pasērfot, gan vēl izpeldēties. Ideāls nedēļas nogales noslēgums! Zemāk arī video:

Ja šis likās labs, iesaku noskatīties arī citus nostress.lv video: http://www.youtube.com/user/NoStressLV

One reply on “Sērfošana Ogres dambī”

[…] Pagājušajā gadā Uldim no nostress.lv radās laba doma – pasērfot Ogres dambī, kamēr tur ir liela straume. Toreiz bijām tikai 2 un priekš manis tā bija diezgan skarba mācīšanās pieredze ar veiksērfa dēli, uz kura kāpu pirmo reizi. Un kad noplīsa striķis, tad nāca tam peldēt pakaļ, bet citādāk – slapināt iznāca tikai kājas. Vairāk par to var lasīt un arī apskatīties video var te: kristapsmors.com/2010/04/12/serfosana-ogres-dambi/ […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s