Categories
Latvian

Pilsētas medības

Pilsētas medības ir foto orientēšanās sacensības, kuru laikā jāatrod dažādi objekti un ar tiem jānofotogrāfējas tā, lai fotogrāfijā būtu redzama visa komanda, izņemot vienu cilvēku, kas fotogrāfē.

Ar Auto

Pirmoreiz “Kurš ir kuilis?” komanda šajā pasākumā piedalījās 14. janvārī. Ne man, ne citiem – Dāvim, Gatim un Diānai – šāda pieredze nebija un sākumā nekur īpaši nesteidzāmies – pirmos punktus meklējām diezgan ilgi, bet vēlāk jau aizrāvāmies un bija interesanti gan ar auto paslidināties pa ledainajiem ceļiem, gan arī pa kupenām pabrist un censties maksimāli atrast īstās vietas, kur fotogrāfēties.

Bez pamatuzdevuma – atrast dažādus grafiti vai citus objektus, pie kuriem jānofotogrāfējas, bija arī specuzdevums – pie Dominas pa noteiktu trajektoriju aizstumt mašīnu uz priekšu un atpakaļ, apbraucot uz ceļa noliktās Coca-Cola pudeles. Tāpat arī bija dažādi papilduzdevumi – piemēram, izrēķināt, cik kopā maksā dažādi Statoil nopērkamie produkti vai atrast garāko lāsteku. Beigās visi tika savākti Plūmes foto studijā, kurā tika apkopoti rezultāti un uztaisīti komandu foto. Ieguvām 13. vietu, nevarētu teikt – ka ļoti labs rezultāts, bet laiks gan bija ļoti labi pavadīts. Vienīgais, ko mums vēl vajadzēja izdarīt – izskriet cauri kapiem Biķernieku mežā, kur bija papildus punkts – nezinu, vai atrastu īsto vietu, bet pa nakti tur skriet – varētu būt baisi un interesanti.

16015336-media_httpwwwkursirku_Dhwbr 16015337-media_httpwwwkursirku_syktj 16015339-media_httpwwwkursirku_tuEjf 16015340-media_httpwwwkursirku_uczlc

Ar kājām

17. martā ar jau nedaudz citu komandas sastāvu – kopā ar Andi, Aldi un Danu piedalījāmies kārtējās “Pilsētas medībās”, tikai šoreiz bez auto. Starta vieta bija Grīziņkalna parks un ieradāmies tur ar nelielu nokavēšanos – visas komandas jau bija prom, instrukciju nedzirdējām, tikai saņēmām karti un padomu nenokavēt vilcienu. Sākums bija interesants – neliels stress, nebija zināms, cikos vilciens atiet un neviens no mums arī nezināja, kur vispār iekāpšana un kā tur nokļūt.

Pa telefonu uzzinājām, ka vilciens atiet pēc kādām 10 min. un nākamais tikai pēc kādām 2h, vietējie bērni mums parādīja virzienu uz staciju un pa ceļam vēl ievērojām vienu punktu, kur būtu jānofotogrāfējas, bet tā kā laiks nebija, tad devāmies tālāk un uz perona tikām vienā laikā ar vilcienu. Tālāk jau gāja nedaudz gludāk – uzzinājām vairāk info un nākamajā pieturā izkāpuši, devāmies pēc pirmajiem objektiem.

Un lai arī sākumā bija ideja šo pasākumu uztvert kā vakara pastaigu – neviens nebija īpaši saģērbies, lai skrietu – vietām, īpaši beigās, arī nedaudz skrējām. Kopumā – bija diezgan interesanti pastaigāt pa VEF teritoriju un citām vietām, kur iepriekš nebijām bijuši. Droši vien piedalīsimies arī kādā no nākamajiem pasākumiem. Vairāk info: www.luzumpunkts.lv

16015342-media_httpwwwkursirku_hevby 16015343-media_httpwwwkursirku_dCtBz 16015344-media_httpwwwkursirku_klAiB

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s