Categories
Latvian

Viedā doma

Vakarnakt pār mani nāca apgaismība un radās doma bik upgreidot sevi, nedaudz izmainot dzīvesveidu – mazāk laika atvēlēt visādām muļķībām, vairāk kustībām, darbam un izklaidēm.

Jā, zinu, ka izklausās pēc jau veiktā eksperimenta (http://no.id.lv/2004/10/07/neliels_…), kas izgāzās visai ātri, bet šoreiz tas tā nebūs, jo man dzīvē beidzot ir mērķis, kuru arī, starp citu, vakar izdomāju. Un tas tad varētu būt labs stimuls tam, lai es pie sevis noteitajām reformām stingri pieturētos.

Tā kā tagad visi ticīgie var doties uz www.baznica.lv un piemest pa aizlūgumam, lai man viss plānotais izdotos, bet domājošā lasītāju daļa tā vietā aicināta izteikt priekšlikumus – kā efektīvāk plānot savu laiku un kas vēl bez čata/tv/neta sūdportāliem būtu jāiemet melnajā sarakstā?

Komentāri

JurKa 29.03.2005 / 23:44:22

bet kas tad tieshi ir tas ko tu esi izdomaajis? apmekleesi kaadu sporta zaali vai kaa? guleeshanu aiz gara laika iemet melnajaa sarakstaa, un visaadas blakus nodarbes, kaa to zakja spiidzinaashanu, kura video es reiz redzeeju 😀 to atstaaj sveetku dienaam :P~


sumpurnis 30.03.2005 / 00:15:48

iemet savā sarakstā arī alkaholu :p~~


koko 30.03.2005 / 00:57:41

Alko nemet sarakstā – ir veselīgi ik pa reizei iedzert…


Neizdosies tev radikāli mainīties, bet ticu, ka nedaudz tu to spēsi – melnajā sarakstā iemet kodēšanu pa naktīm – kodē laicīgi…

Saplānošanai palīdz papīrs un pildspalva, bet pie tiem arī ir jāpierod, jo varu derēt, ka klavieri klabini ātrāk kā pildspalvu cilini :))


BlackHalt 30.03.2005 / 03:15:09

harmonija harmonija… 😉


Despacho 30.03.2005 / 08:08:35

es teiktu ka bezjēdzīga naudas tērēšana. Alkohols itkā nav bezjēdzīga laika tērēšana 😉 Cik zinu tu nesmēķē tāpēc ar to nevajadzētu būt problēmām.


she`ka 30.03.2005 / 10:15:57

tā kā esmu gan ticīgais, gan domājošais lasītājs, tad, pirmkārt, jau esmu aizlūdzis par tevi. bet priekšlikums varētu būt sākt kaut ko krāt. Pazīstu ļoti daudz cilvēkus, kas savu dzīvi ir izmainījuši tieši sākot kaut ko krāt. Ja agrāk viņš ir bijis pļēgurs un izšķēdrīgas dzīves veida piekopējs, tad tagad mērķtiecīgs un pašpārliecināts izlietoto sabiedriskā transporta biļešu krājējs, printera tintes kasešu krājējs, nomesto izsmēķu krājējs…

Veiksmi krāšanā!


krizdabz 30.03.2005 / 11:00:05

Jā, krāj korķus no izdzertajām alus pudelēm…Būsi “…mērķtiecīgs un pašpārliecināts…” alus korķu krājējs… 🙂


daarch 30.03.2005 / 13:50:52

pac chau 😛


r21vo 31.03.2005 / 00:07:26

domaa jaunais mors buus labaaks par veco? dziive bez muljkjiibaam nekam neder 😉


daarch 31.03.2005 / 13:28:31

Moram garsho ketshchups…. 😉


mors 31.03.2005 / 18:06:59

JurKa, nu tā var teikt.. un daudz maz regulāri. gulēšana aiz gara laika gan man, kopš sevi atceros ar PC, nav bijusi aktuāla 😉


sumpurnis, ja nu vienīgi šņabi utml. stipruma izstrādājumus, bet alu un vīnu diez vai…

koko, piekrītu, vajadzētu savu dienas/nakts režīmu par stundām 5 pārbīdīt, jo ja ir darbs/lekcijas, tad tad tas nekam neder – 5 rītā iet gulēt un 2 dienā celties… pie papīra gan neķeršos, priekš tam man ir To Do .txt fails 😉

Despacho, nesmēķēju gan, tikai šad tad ūdenspīpi pakūpinu.. un tā kā tagad esmu ticis pie savas, tad pēc vakardienas nolēmu, ka ar to arī nevajadzētu pārāk aizrauties.

she`ka, būdams mazs, es esmu krājis visādus sūdus (zinot tavu izdomu, uzsvēršu – neuztver to burtiskā nozīmē ;)), bet parasti tās kolekcijas bija visai nenopietnas un ātri vien pievērsos kam citam. tiesa, tagad vienā plauktiņā stāv 3l burka līdz ~1/3daļai piepildīta ar alus korķīšiem.

r21vo, domāju gan. un piekrītu, ka tāda dzīve nekam neder, bet nu centīšos izvairīties no tieši tādām lietām, bez kurām var iztikt un kas vienīgi laiku patērē, nedodot nekādu guvumu, pat ne morālu gandarījumu, tā kā šādas tādas muļķības no manis, protams, vēl ir sagaidāmas…

daarch, es šorīt (ti. pirms kādas pusstundas) biju uz t-bodi un tā iepirkos, ka knapi atstiepu to milzīgo maisu līdz kojām, bet, redz, par kečupu pamanījos aizmirst… :O


al2x 31.03.2005 / 23:30:51

es piedomaaju tev jaunu hobiju – tu kolekcioneesi muusu atnestaas daavanas:D


LyrfeeL 01.04.2005 / 01:09:40

Doma tiešām vieda 😛

Pēc idejas, tā jau ir, mors, kad gribas kaut ko mainīt savā pasaulē, jāsāk no sevis, no iekšienes. Eh, es nezinu, ko tādu viedu pateikt, bet nu apmēram tā, laiks mums visiem cilvēkiem ir dots vienāds, bet iespējas un vienkārši īpašās spējas un talanti – tie nav visiem vienādi. Iesaku Tev vienkārši izmantot maksimāli lietderīgi savas īpašās dotības un spējas, un to laiku, kas dots, aizpildīt to līdz pēdējam, ar lietām, kas papildina tās pašas dotības un arī sagādā prieku. Kāda tad vēl ir jēga dzīvot, ja nevar darīt to, kas patīk, ko gribās. Jo laika toč nav daudz.
Man pašai patīk tas moments, kad ar sirdi un dvēseli var ierakties kādā dīvainā, specifiskā hobijā, tas aizpilda laiku un sagādā prieku, man pašai pēdējā laikā tā ir interesantu dziesmu tekstu atdzejošana no angļu val. uz latv. val. ;D Moš kādu krājumu izdot… aj, who cares! 😀 To es daru procesa, ne rezultāta dēļ.
Lai Tev veicas, mors, lai ko Tu būtu sadomājis….!


it_positive 01.04.2005 / 01:43:09

Njā režims ir laba lieta. Esmu mēģinājis iet gulēt 0:00, pildīt mājas darbus uzdošanas dienā, apmeklēt visas lekcijas un pat plānot savu laiku. BET diemzēl ilgāk par 2 nedēļām neesmu iztuējis.

Bet varbūt TEv gribas pārmaiņas jo ārā ir pavasaris?
Tas tāds pārmaiņu laiks. Mož pamēģini atrast meteni?


mmm 01.04.2005 / 02:10:03

pavasaris tā ir laba lieta…


ReinisFMF 01.04.2005 / 10:32:58

a kur tādi meteņi dzīvo un ko ēd?


Kaifinjsh 03.04.2005 / 22:49:26

Nu pimkaart pavasaris laikam ir daudzus iespaidojis……Tajā sk. arī mani pašu, jo pavasari kā tādi gadalaiki man ļoti nepatika, bet šitais tāds interesant un jauks liekas…..


Ak, un tā mainīšanās… Cilvēks jau pavisam kardināli nevar izmainīties, tā pat iekšās viņš tāds pats vien ir, bet šo to var paminīt gan..Un interesanti arī tas skan – vairāk laika kustībām un izklaidēm…

Un, ko pievienot melnajam sarakstam…. Nav ne mazākās sajēgas…. Tā vai šā, kaut kas vienmēr tiek pievienots šim dīvainajam tā teikt – sarakstam….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s