Categories
Latvian

Amorālās derības

Viss sākās diskrētajā matemātikā ar sarunu par vienu gudrīti no mūsu kursa, kurš, lai gan mitinādamies kojās, šķietami neprot izbaudīt tādas dzīves plusus un tā vietā savu laiku velta matemātikai – viņš pat pārvācās no 4. stāva uz pirmo, lai tikai dabūtu sev tik svarīgo klusumu. Tas, protams, nav pavisam peļami, bet nu šad tad izklaidēties tomēr vajadzētu katram.

Tā nu mūsu starpā radās apgalvojums, ka ja viņam uzmāktos kāda meitene, viņa smadzenēs nebūtu definēta reakcija, kā rīkoties un viņš vai nu apjuktu vai izdarītu kaut ko pilnīgi absurdu.

Bet pati meitene teicās, ka viņa nemaz tādam klāt neskartos. Lai cik arī amorāls, bet jau brīdi vēlāk tika piedāvāts labs risinājums šai problēmai – 0.7, bet ņemot vērā šīs būtnes svaru un dzimumu, pēc pāris minūtēm noteicām nedaudz mazāku devu – 0.5

Un lai viss notiktu, es ar savu istabas biedru uz vienu četrpaku noslēdzām derības – viņš teica, ka pēc 0.5 viņa vems, es pretējo. Bez tā vēl tika norunāti papildu noteikumi – gadījumā, ja viņa to 0.5 nepieveic, tad viņa samaksā ne tikai par savu 0.5, bet arī par četriem aliņiem, kas likti uz spēles – tas viss gan ar vienu izņēmumu, kas tika vēlāk izdomāts – mēs nedrīkstam dzert no viņas pudeles, tādejādi padarot neiespējamu viņai izpildīt savu cēlo uzdevumu. Un lai mums nebūtu gluži jāsiekalojas, tad paņēmām vēl vienu 0.5 uz mums abiem.

Sajūsmas pilni par savu ūberideju pēc pirmās lekcijas uzreiz devāmies uz Rimi, upurējot skaitļu teoriju, no kuras nevienam tāpat nekad nekas nav skaidrs – ej uz lekciju, vai neej, pieraksti, vai noguli. Tā nu savā Ziemassvētku grozā sarausuši vienu litru degvīna (2×0.5), divlitrīgu kolu, četrpaku, uzkodām piparkūkas, drošībai prezervatīvus un smagajam rītam – minerālūdeni, devāmies pie kases. Neko lēti tas viss kopā nesanāca, bet tajā brīdī bija jau par vēlu kaut ko rēķināt.

Ieradušies kojās, uztaisījām gana sātīgu maltīti un tad jau arī ķērāmies pie pudelēm. Vārds pa vārdam, glāze pa glāzei un viens cilvēks no mūsu vidus jau bija kā sacīt jāsaka – pamatīgā reibumā. Dīvaini, bet šoreiz tas nebiju es, un mans istabas biedrs arīdzan ne – vismaz uz to brīdi, jo lai gan savu 0.5 dzērām divatā, vēl tobrīd atpalikām.

Bet toties jau izjutām alkohola iedarbību un tikām tā iepriekš pieminētā freak’a lomā. Vēl ik pa brīdim piepildījām arī savas glāzes, lai nekristu pilnīgā kaunā, bet viņai gan vairs nedevām, jo apmēram 0.3 kaut kādā pusstundā viņa jau bija pieveikusi. Tāds temps, ka radās pārliecība, ka neko labi jau tāpat nebūs, un ja nu tomēr vēl turēsies kādu brīdi, tad iedosim vēlāk vēl.

Pagāja kādas pārdesmit minūtes un jautrība sita augsti vilni, tik vien tāds neliels sīkums, ka vienai personai no mūsu vidus tā kā slikti palika. It kā vems, it kā nē – vēl kāds brīdis un bļoda tāpat tukša, bet toties grīda jau maķenīt pludo. Pēc tā tad šī persona čučēja manā gultiņā, bet mēs ar biedru paķērām vēl neiztukšotās pudeles un aizsteberējām līdz pretējai istabiņai.

Kā gadījās, kā nē, bet pudeles lielākoties manā personā tika iztukšotas un līdz ar to derības bija pilnīgi izgāzušās. Es tajās neuzvarēju, jo viņa vēma, istabas biedrs netika pie četrpakas, jo viņa nepieveica visu 0.5, bet viņai nebūs jāmaksā par 0.5 un alu, jo mēs izdzērām arī viņas sākotnēji paredzēto devu.

Daudz gaidīt nevajadzēja un arī mūsu trešais istabas biedrs bija klāt, bet ņemot vērā to, ka viņu šādas izpriecas ne pārāk saistīja, tad neko priecīgs par tādu vemstīšanos viņš nebija un nemaz arī nekautrējās to izrādīt. Tāpēc tas, ko varēja savākt, tika laikam savākts, bet vakara varone tika izguldināta manā guļvietā, kamēr es cīnījos ar gultas uzklāšanu citā istabā.

Un ja no rīta jau es nejutos neko labi, tad tikai var iedomāties, kā jutās viņa. Pat teicās, ka nekad vairs nedzeršot un nosauca mūs par lopiem, un lai gan tādi varbūt savā ziņā arī jutāmies, tomēr par spīti visiem instinktiem un reibumam, nevienu nepiesmējām un savu plānu par naudas atpelnīšanu, piekopjot sutenerismu, nerealizējām. Tāpāt arī tas tipiņš no 1. stāva tika likts mierā, tā kā neko kriminālu neesam paveikuši un droši varam gulēt bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Savas sekas gan tas viss atstāja – pāris stundas pēc tam, kad viņa tika mājās, es saņēmu īsziņu, kurā tika izteikta vēlme to visu kādreiz vēl atkārtot, tikai mazakās devās. Un vēl viena cita būtne uzzinot par šo visu, apgalvoja, ka 0.5 viņa gan varētu izdzert bez tādām sekām. Jaunas derības?

P.S. Bildes neviens neredzēs, bet ja tas viss tādā pašā garā turpināsies, ņemot vērā to, ka es kojās pat vēl nedēļu nedzīvoju, tad pēc pāris mēnešiem varbūt jau būs kāds privāts video materiāls 😀

Komentāri

ricia 04.12.2004 / 13:06:52

ideoti :DDD


Nexodus 04.12.2004 / 17:06:50

gudri… es saku… bet nav slikti


koko 04.12.2004 / 23:12:55

Ir ok… Tā jau būtu diskriminācija, ja uzskatītu, ka meitene nevarēs pievārēt nieka 0.5L… Šoreiz nesanāca – nākošreiz sanāks… Par to atkārtošanu – vajag, jo kojas tam arī domātas… Mēs te ar visādus eksperimentus esam veikuši… Tikai pēc tam kaut kā dīvaini, kad bildi nevar kopā salīmēt 🙂 Bet nu ir ok… BTW – jādzer – parīt man dzimene 🙂


-=MeLtDoWn=- 05.12.2004 / 03:43:31

es jau nu neietu dereet ka o.5 nepieveiks.:P


Bez_Piena_Nave 05.12.2004 / 22:51:01

Nabaga blondiine un nabaga Artuuts 🙂


Kirils 08.12.2004 / 00:43:40

dajosh bildes un sievieti.
kuraas kojaas dziivo? kas pa iestaadijumu/fakultaati?


nee alkoholam!!! 09.12.2004 / 00:19:35

Es pret alkoholu!!!
Tikai katru vakaru jau meerinju var ienemt…
bet kaa taa var taadu – ne jau blondiini piedzirdiit? =)))
ai ai ai =) 404 nuu gan tikshu veel pie jums un tad buus launums….


keda njirdz 10.12.2004 / 15:53:11

es gan 0,5 pieveiktu un veel paprasiitu hehe


oo kaadi mees alkoholiki 12.12.2004 / 02:20:41

nu esi jau esi baigais dzeeraajs, tam es ticu, mister “kultuuras cilveeks”. smiekli naak, kaadi jums “piedziivojumi”, tikushiem valaa no vecaaku guusta heh. nodzert meenesha naudu un dziivot laimiigi tas saucaas kkhm


visu zinoshaa 17.12.2004 / 13:27:03

Nu ja tev meenesha iztikas liidzeklji ir divu 0,5 un chetrpakas vertiibaa,tad jebkuraa gadiijumaa tev ir gruuti. Un ja jau veel liidz 18 gadiem biji guusteknis tad pavisam nozheelojama dziivee. Un tad jau varbuut tieshaam labaak kljuut par alkoholikji:) Bet nedomaaju ka cilveekiem kas vienkaarshi izklaideejas (varbuut ne visai labos veidos) tas draud!!! Ja shit paraadiitos taadi raksti katru nedeeljas nogali,tad gan vajadzeetu saakt uztraukties, bet pagaidaam-priecaajieties jaunatne,mirstiet aatri un zaarkaa izskatiisieties labi!!!


Aleks 24.12.2004 / 06:34:09

Tas ir nozĆ©lojami! Mazgadigie alkƤni ! Fui…


IT_psitive 07.01.2005 / 00:48:01

Nu ja vajag varu atstāt savu kameru uz kādu pasākumu


Anch 17.01.2005 / 17:26:07

Mazie puikiņas izbauda vēl pēdējos jautrības gadus… nāks mīlestības, laulība bērnu un tad jau vairs tā nevarēs ampelēties :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s