Categories
Latvian

A good rape

Nesen nācās atcerēties savu pirmo nometni un attiecīgi arī cilvēkus, kuri tajā piedalījās. Tie bija 20 jaunieši no vairāk nekā 10 Eiropas valstīm, bet nedaudz vairāk pastāstīšu par vienu no šīm kolorītajām personām.

Viņa bija 17 gadus veca un jau labu laiku pārliecināta Jehoviete, kura šad tad staigāja apkārt un svešiem cilvēkiem piedāvāja apgaismību par šo reliģiju un ja viņas upuri viņu neignorēja vai nenolamāja, tad ieklausījās viņas stāstā. Ļoti iespējams, ka daži arī tika tiktāl apvārdoti, ka vēlāk pievienojās viņai un pievērsās šai reliģijai, kuras degradējošas ietekmes rezultātā šī it kā visādi citādi gudrā un simpātiskā meitene bija ar greizu pasaules uztveri un ticīgajiem raksturīgajiem ne pārāk viedajiem uzskatiem.

Reiz runājot par šo būtni ar manu istabas biedru, nonācām pie viņa izteiktā secinājuma: “She needs a good rape!”. Tad tas nelikās neko nopietni un par to tika pasmiets, bet tomēr sava taisnība šajos vārdos ir. Varbūt šādā ne pārāk humānā ceļā tiktu rasts risinājums un līdz ar viņas ilūzijām tiktu sagrauta arī viņas reliģiskā pārliecība, kas viņu novedusi pamatīgos neceļos. Un vai tad šāds cēls mērķis neattaisno pielietotos līdzekļus?

Galu galā – ja padomā par to globālāk, vai tā nebūtu iespēja visu reliģiju upurus vest pie prāta? Teiksim valsts mērogā atbalstīt ateistu organizētu kursu “Brain rape”, kas būtu jāiziet visiem ticīgajiem. Ja kursa beigās nekādi ievērojami uzlabojumi smadzeņu darbībā netiek novēroti, tad būtu jāķerās pie radikālākām metodēm un jāsūta uz realitātes šovu “Rape me”, kuru ik pa laikam varētu rīkot cietumos un attiecīgi nedaudz izklaidēt to iemītniekus, kuri apvienotu lietderīgo ar patīkamo un beigu beigās cilvēki, kuri no šova ar laiku tiktu izbalsoti, būtu tikai ieguvēji, jo pār tiem būtu nākusi apskaidrība.

P.S. Rape – “rapsis”, “izvarošana”, “nolaupīšana”,”izlaupīšana”, “izvarot”, “nolaupīt”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s