Categories
Latvian

Tautas atbrīvošana vai apsmiešana?

Jau labu laiku ASV militārie spēki līdz ar sabiedrotajiem, tajā skaitā latviešu karavīriem, aktīvi darbojās Irākā. Un ko viņi tur dara? Sākumā it kā meklēja masu iznīcināšanas ieročus, kas arī bija pamatojums viņu agresijai, bet kaut kā līdz šodienai neko daudz atrast nav izdevies, precīzāk, neko.

Bet vismaz kompensēja savus pūliņus un izdevumus ar iegūto varu un izklaidēm. Nekas, ka zeme nav viņu un izklaides nedaudz amorālas, jo mērķis tomēr attaisno līdzekļus, vai ne? Un mērķis taču ir tik cēls… Atbrīvot Huseina diktatūras apspiesto Irākas tautu un ieviest demokrātiju. No šā ļaunuma iemiesojuma laikam tika vaļā, daļu no Bagdādes arī iznīcināja, bet tagad tomēr irākieši ir brīvi. Tiktāl brīvi, ka aprijās tabletes un bauda atlikušo dzīvi starp gruvešiem, badu, sāpēm un deģenerētiem militāristiem, kuri aiz savām restēm ir paspējuši paņirgāties gan par vietējiem žurnālistiem, gan par mūsu tūristu-studentu, gan arī n-tajiem irākiešiem.

Un savās izpriecās jeņķi pārspēj visus – vismaz spīdzināšanas daudzveidībā un savā gudrībā jau nu noteikti, jo kuri gan citi varētu iedomāties vietējos iedzīvotājus izvarot ar dažnedažādiem priekšmetiem, likt tiem savā starpā nodarboties ar seksu (arī viendzimuma) un masturbēt, rīdīt tiem virsū suņus, sist, neļaut gulēt, bāzt maisus galvā, dažnedažādi izdekorēt un tad vēl to visu fotogrāfēt, savās perversajās kompozīcijās iekļaujot arī sevi.

Fotogrāfijas var apskatīt šeit: http://www.antiwar.com/news/?articl…

Par jeņķu “augstajām” vērtībām un to izmantotajiem līdzekļiem, mediju kontrolēšanu un masu manipulēšanu, par viņu tā saucamo demokrātiju man aptuvens priekšstats jau ir radies pirms laba laika, bet vai kā valsts, kura atbalsta ASV karadarbību Irākā, iedzīvotāji mēs varam justies labāki par viņiem? Vai vietējiem irākiešiem vispār šādā situācijā var būt ticība kaut kādai brīvībai vai demokrātijai? Ļoti šaubos…

Šī pakļaušana un apsmiešana ne pie kā laba nenovedīs, tikai pie jaunas vardarbības un jauniem upuriem. Un ar ārpolitiku, kāda pašlaik tiek piekopta attiecībā pret šo demokrātijas dzimteni, ļoti iespējams, ka arī mums nāksies uzņemties upuru lomu un saprast, ko nozīmē iedzīt stūrī vājākos.

Bet tikmēr var pasmiet par xterm piedāvāto risinājumu:
“The problem with America is stupidity. I’m not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don’t we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?”

Ņemts no: http://www.bash.org/?4753

Komentāri

es_raganinja 09.07.2004 / 16:49:22

Ja vien mees peleekaas peles buutu speejiigi kaut ko noteikt muusu tik ar demokraatiju ( liidz veemienam) paarpildiitajaa valstii, tad jau diez vai mees buutu pie valstiim kursas tik nenosodaami atbalsta sho tizlumu.
Par bildeem iestaajaas mazliet shoks, bet patiesiibaa, jau ko tur briiniities!!! Paziistu kaadu puisi, kas gatavojas misijai Iraakaa! KO Veel lai saka, ja shaadus suuta karaviirus uz turieni, tad kaada tur vispaar var buut runa par miera uztureeshanu? Iiss apraksts: pamatskolas izgliitiiba, mazliet paari 20 gadiem, patiik narkotiku lietoshana ( un te neiet runa par tikai zaaliites uzpiipeeshanu), mazliet neliidzsvarots un ljoti nervozs. Nekad nav dzirdeets par to, ka vinjsh tur mieru uzturees viss ko no vinja var dzirdeet ir “Es tur taa shaushu un shitaa shaushu” (neizpaliek arii iespaidiigi demonstreejumi ar visu kjermeni).
Vai muusu valsts varas viiri vienkaarshi nemeegjina ieliist d…aa ASV? Manupraat atbilde ir 100% jaa? Bet ja jau veelamies paliidzeet uztureet mieru, tad varbuut vajadzeetu padomaat ko tad iisti mees uz turieni suutaam? Bet varbuut, ka jums nemaz nav tik daudz to miiljaa miera uztureeshanas tiikotaaju, tad varbuut, ka tas noraada uz iedziivotaaju patieso domu virzienu shajaa virzienaa?
Un galiigi jau nu netici ka mees jau tagad vieniigie taadi…


LyrfeeL 11.07.2004 / 14:37:26

Aizmirstu, kas to teica, bet teksts bij tāds : “Vairai no Buša azotes vien papēži laukā”


Faceless 15.07.2004 / 00:19:42

Iraaka sux:) Pareizi dara amerikaanji:)


mors 15.07.2004 / 05:51:54

Nu tad jāpadomā par to, kas ir “pareizi”… Un lai vai kā to daudz maz prāta robežās interpretētu, to, jo jeņķi dara Irākā, nu nekādīgi nevarētu nosaukt par pareizu.

Starp citu, ko saki par šo: http://www.moby.com/cms/viewdiary.a…


Faceless 15.07.2004 / 13:25:31

Un ko izdariija Iraaka 2001.gada 11.septembrii, kaadas zveeriibas organizeeja Huseina valdiiba terorizeejot savas valsts iedziivotaajus? Slimi vinji ir ar savu islamu, cik zhurnaalistus vien nav nogalinaajusi no citaam valstiim.
Par to kas linkaa…nu nez nez…esmu bijis preses konferencee pagaajusho gadu, kur uzstaajas 2 iraakieshi staastot par Sadama Huseina rezhiimu Iraakaa…vienas vieniibas zveeriibas un asinsizlieshana.
Anyway ir ar daudz nopietnaakas probleemas par ko uztraukties valsts liimenii – piemeeram vakar biju uz preses konferenci Daugavpilii un tur neviena oficiaalaa domes amatpersona nerunaa valsts valodaa. Luuk, tas jau ir sashutuma veerts fakts, ka visa LV ir pilna nekauniigu krievu augstos amatos, kas neprot LV.


mors 15.07.2004 / 14:58:45

Tos 11.09.2001 notikumus nu nekādīgi nevar piesiet Irākai – pat ja tie pārdesmit teroristi arī tur dzīvoja, ne jau valsts viņus atbalstīja. Ir pierādījumi tam, ka Bušs gatavojās karam jau pirms 11. septembra, kā arī netrūkst interesantu faktu (bija doma par to arī uzrakstīt rakstu), kas liek domāt, ka to visu ir noorganizējuši paši jeņķi, lai būtu iemesls uzsākt karu, kā arī pieņemt valstī dažādus ļoti “demokrātiskus” likumus. Piemēram, tagad tevi var arestēt un sodīt uz aizdomu pamata par terorisma atbalstīšanu bez jebkādiem pierādījumiem. Tā kā par vārda brīvību vairs vispār nevar runāt. Informāciju smēlos no rakstiem, dokumenta ar tiem faktiem vācu val., kā arī noskatījos filmu, kuru uzņēma ugunsdzēsēji, kas 11.09 neko daudz nezinādami, upurēja savas dzīvības, lai glābtu pēc iespējas vairāk WTC apmeklētāju.
Par žurnālistiem runājot – cik tad viņi tika novākt? 10 varbūt, bet civilie tūkstošiem… Huseina režīms nebija nekāds labais piemērs, bet tas nebūt nedod tiesības ASV iebrukt tur. Asinsizliešana, cik zinu, attiecās uz kurdu slaktēšanu – par to arī kaut kad RL bija labs raksts.
Varbūt ir viņi fanāti, bet tik slimi, kā demokrātijas nesēji diez vai:
http://www.tvnet.lv/news/abroad/ind…
Šeit arī latviešu žurnālista novērojumi 3 daļās:
http://www.tvnet.lv/news/abroad/ind…
http://www.tvnet.lv/news/abroad/ind…
http://www.tvnet.lv/news/abroad/ind…


es_raganinja 19.07.2004 / 13:30:33

Varbuut, ka smagi kljuudos, bet vai tik 11.09.2001 nav saistaams ar Osamu bin Ladenu un Afganistaanu?
Manupraat Iraakai te vispaar ir maz dariishanas.
Un arii tad, kur tad ir tie ierochi, ko bush taa soliijaas atrast?
Un kaapeec paarsvaraa ciesh tikai miermiiliigie iedziivotaaji, bet ljoti maz vareetu pat teikt, ka nemaz nav zinju par to, ka buutu cietushi vai saguustiiti teroristi?
Un islaamam kaa taadam nemaz vainas nav tik lielas, vienkaarshi cilveeki to ir paarveidojushi pa savam.
Un zhurnaalisti zin kur vinji dodaas, ar ko riskee.


Faceless 23.07.2004 / 10:09:14

Labi labi, atbalstiet vien savus iraakieshus, nestriideeshos;)
Vareetu jenkiji visus tos lohus apshaut 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s