Categories
Latvian

Dziedieks – šarlatāns

Šodien skolā pētīju vietējo ziņu izdevumu un pamanīju reklāmas sludinājumu, kurā sevi kaut kāds vecs krabis pasniedza kā dziednieku, pievienojot savam neko neizsakošajam vārdam un uzvārdam arī mobilo un parasto telefona numuru.

Nu ko – smaidiņš sejā un telefons rokā, tak jāuzvana lielajam dziedniekam un jāuzzin, ko viņš labu dziedē. Tā kā sludinājumā nebija minēts vai viņš ir sertificēts vai specializējies kādā noteiktā jomā, tad pēc īsas sasveicināšanās un pārliecināšanās par to, ka es tiešām runāju ar lielo dziednieku, pajautāju – vai viņš ārstē plānprātību.

Tā vietā, lai kompetenti atbildētu, viņš ieteica doties uz “trako māju”, bet kad sekoja nākamais jautājums – vai tad viņš kā liels dziednieks nespējot palīdzēt un cik tas varētu izmaksāt, dabūju strupu “dārgi” un viņš beidza šo sarunu.

Tā nu pēc 10 minūtēm atļāvos viņam pazvanīt vēlreiz un pēc mana nākamā jautājuma man tika uzlikts laikam lāsts, jo cik sapratu no viņa teiktā – man no šodienas vairs nestāvēs un pēc mēneša es pie viņa griezīšoties pēc palīdzības.

Pēc šīs sarunas jau tika pasmiets nedaudz vairāk, bet tāpat rodas jautājums – vai izcilais dr. ai-kā-sāp sev klientus nevar pievilināt nedaudz humānākā veidā un vai tiešām veselais jāpadara par slimu un tad jāārstē?

Komentāri

Morissey 12.11.2003 / 10:01:00

Labs staastinjsh!


mors 12.11.2003 / 16:23:00

shodien archa shamajam pazvanija un izlikaas par mani – tipa luudza piedoshanu un prasija lai nonjem lastu, vecais arii it kaa nonjeema, es vinjam pazvaniiju / teicu, ka dzirdeju, ka vinsh liek lastus un prasiju – cik tad shis prieks maksaa, vinsh teica, ka laastus vinsh tikai njemot nost, bet liek tikai gadijumos, kad tas skar vinju un dazjus pat liidz zaarkam taa dabuujis. veel paprasiju – vai vinsh tiesham parliecinats, ka tas viss straada un dabuju apstiprinoshu atbildi. Nu neko – vecais burvis. Veel veelak pazvaniju kjiimijas laika, prasiiju – lai iedod sveetibu, ka man nezjeeligais kontroldarbs ir tagad jaaraksta. Iedeva arii, bet kad vinsh saaka dziit savu sviestu “nu nav tas tik vienkarshi, tur jaierodaas pie maniim un tad ar kodeshanu …” tad pasuutiju vinju kakaat un sarunu shjoreiz beidzu es. Nu nez kas tas par dziednieku – vai nu naivu muljkju kraapnieks vai pac ir aarsteejams, dakteris slimikjis.


Arnis 12.11.2003 / 22:28:00

Tev telefonam krediita nav zheel? 🙂


noveerotaajs… 12.11.2003 / 22:50:00

Mor, vai kaut ko lietderiigaaku taa vietaa nevareeji izdariit?


mors 13.11.2003 / 08:55:00

par lietderiigumu / kreditu / naudu – juus gudrinieki vienmeer visu izteerejat cik liederiigi vien iespeejams? diezin vai … un ziniet, es arii 😉 kas gan ir lietderiigi vai zheel – labaam lietaam jau var noziedot, telefonu es iesaaliju – tas bija lietderiigi? nee. taa vietaa, es to vareju sataisit un / vai paardot, bet es izdariju ko labaaku, bik sevi iepriecinaaju taa vietaa lai vislaik domaatu par naudu. taapat arii ar pasaules gala gaidishanu vai kaut sho nenoziimiigo zvaniishanu dziedniekam …


keda 13.11.2003 / 18:58:00

Vispar baigi labs story. Jums laikam gajis jautri kad tam dziedniekam zvanijat vispar es piekritu ka viss shitais dziednieciskums ir liels bullshit


noveerotaajs… 13.11.2003 / 19:30:00

Jaa, nu vienaa zinnaa jaatziist, ka tev ir taisniiba, jo ar vaardu “lietderiiba” katrs saprot to, kas liekas lietdriigs tiessi vinnam.


tekla 14.11.2003 / 15:45:00

labs stāstiņš. tad nu kan tev burvis trāpijies!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s