Categories
Latvian

Naids – kur tu rodies?

Dzīvoja reiz 23 skolnieki, kas visi, kā gadījās, kā nē, mācījās vienā klasē visai dīvainā iestādē, kuru daži par O1A dēvēja. Divi no šā “saliedētā” kolektīva izmantoja pirmo tiem doto izdevību un pieteicās uz Rotari kluba organizētu konkursu, kura 2 uzvarētāji dotos uz tālu vācu zemi gudrības smelties.

Un tā, pārliecinoši uzvarējuši, abi posās ceļam. Bet, kas gan tas būtu par notikumu, ja nebūtu atvadu ballītes. Tāpēc 2. augustā kādā miestā, kuru sauca par turkalni, kur Ričam pieder zemes gabals ar lielu peļķi un vagoniņu, Marina D. un Rihards B. uzrīkoja atvadu pasākumu, kura pirmajās 2-3 stundās netrūka ne alus, ne uzkodas, ne arī visai savdabīgas izklaides. Sākās viss kā ierasts – dzer, kamēr var un pēc tam kamēr nevar 🙂

Tam sekoja arī nakts peldes turpat blakus esošajā peļķē, kuru daži par dīķi atļāvās nosaukt. Pa starpu es arī aktīvi fotogrāfēju, īpašu uzmanību pievēršot meitenēm-zeltenēm. Man un, domājams, arī jums, par prieku, beigās iznāca visai interesantas & pikantas bildītes, kas vēl šobaltdien ir apskatāmas bilžu sadaļā.

Bet tas nebūt vēl nebija viss. Pasākuma turpmākajā gaitā ne viens vien vēl cirks notika. Sākšu ar to, ka vagoniņā notika visai spraiga un apkārtējiem smieklīga cīņa starp Riču un Kundziņu. Nezinu kā tas sākās, bet redzēju kā beidzās – Riča peldbikses, kas tajā brīdī bija viņa vienīgais apģērba gabals, pēc apmēram 10 minūšu staipīšanas un plēšanas tās tika “upgreidotas” par stringiem, un vēl pēc pāris minūtēm no stringiem nekas daudz vairs nebija un tie tika pret dvieli nomainīti. Mums šī izrāde likās ļoti saistoša, bet Ričam tā acīmredzot bija visai aizvainojoša un viņā sakūrās neliels naidiņš, kas pārvērtās par vēlāk realizētu, ļoti labu ideju, kā visam lopu baram pačakarēt smadzenes.

Bet līdz tam vēl jātiek. Pēc šī cirka kādu laiku bija miers un nekas interesants nenotika un tāpēc pieņēmu lēmumu pasimulēt gulēšanu vienā no vagoniņā istabām, kas ieilga līdz rītam. Bet pa to laiku tomēr šis tas notika…

Kad viens no svinētājiem devās pastaigā pa turpat esošo pļavu, tas uzdūrās uz zemē guļoša ķermeņa un tūlīt griezās atpakaļ, Ričam ziņodams – “Eu, Rič, tur pļavā kaut kāds bomzis guļ”, pēc kopīgas apskates tika secināts, ka tas bomzis ir neviens cits kā Jēcis, kas nez kā tur bija gadījies un atslēdzies. Tā nu šo tādā pašā stāvoklī arī aizstiepa uz vagoniņu un nolika gulēt.

Pa to laiku daudzi jau bija aizbraukuši mājās un daži gulēja, bet pārējie turpināja dzeršanu, kuras kulminācija bija krēslu svaidīšana Kundziņa un Rūdža starpā. Bet tad visi nomierinājušies, attapās, ka nav Ričs un sāka viņu meklēt, tādā veidā uzķeroties uz viņa idejas. Tā nu visi, kas negulēja, izņemot Giču (kura, manuprāt, kā Riča sieva & uzticības persona, visu zināja) viņu izmisīgi meklēja apmēram pusotru stundu – un tas viss bija visai nopietni: gaisā virmoja ne tikai lieki patērētais skābeklis, bet arī stresiņš, kas mijās ar izmisumu. Un tad, kad kāds pēkšņi iedomājās pazvanīt Riča senčiem (bija apmēram 2-3 naktī), lai paprasītu, kur viņš varētu būt, šis pēkšņi atradās – nosalis, vienā kājā bota, vienā kurpe.

Un uz jautājumu “kur tu biji” nekāda skaidra atbilde netika saņemta, it kā neatcerās, bet kaut kā aizdomīgi liekās, ka cilvēks neatcerās, ko pirms pāris minūtēm darījis & kur bijis. Bet nu visi tam noticēja un viss turpinājās. Riča ideja bija nostrādājusi un vislielākās galvassāpes arī tika pašam Kundziņam, kurš aiz lielā izmisuma viņu pat dīķī meklēja – ko zin, varbūt noslīcis.

No rīta arī parādījās Kundziņa pārdzīvojumu sekas – viņš dirsās ar visiem, kurus spēja saskatīt. Un attiecīgi arī pret viņu naidiņš tika kurināts. Tā nu viss rīts izvērsās par vienu vienīgu diršanos un vakardienas piedzīvojumu atskatu.

Dienas turpinājumā mēs ar Jēci tikām izsviesti pie veikala ar apmēram 60 alus pudelēm, bet kāds gan mums bija prieks, ka tās tur nepieņēma un tā nu mums nekas cits neatlika kā katram ar milzīgu, pudeļu pilnu, kasti doties cauri visai jaunogrei 😉 Un skaties – jau ceturtajā veikalā tās arī pieņēma un par saņemto naudiņu mēs nopirkām makaronus & sieru un devāmies ciemos paēst un pēc tam mājup.

Komentāri

mors 29.08.2003 / 10:27:00

Aizmirsu piebilst, ka mans richa mistiskaas pazushanas izskaidrojums nav vinja, gichas vai kaada cita apstiprinaats, taapeec pagaidaam taa tik mana kaarteeja teorija … 🙂


Richs 29.08.2003 / 12:08:00

Pirmkaart jau taa nav nekaada pelke, otrkaart tas nebija nekaads atriebiibas plaans, jo es vienkaarshi atluuzu visticamaak vagoninjaa, jo tieshi tur es atradu savu otru zandali un otru botu, kas man bija kaajaa.


mors 29.08.2003 / 12:34:00

1) tad tas diikjis izskatiijas kaa viena liela peljkje, 2) es tev neticu 🙂 jo tevi pusotru stundu mekleeja, pat diikjii, pie upes, kalna un visur citur, nedomaaju, ka tas viss bars bija tik stulbi, ka neiedomaajas vagoninjaa apstiities. ja arii tu tur biji, tad visdriizaak vai nu uz vagoninja vai zem taa, bet nevis iekshaa :DD, 3) tu tagad esi atbraucis vai nee? kaapeec tel. atsleegts? un kaapec uz parasto nevar sazvaniit? un vispaar – ko shodien domaa dariit? 4) ja tu veel neesi, tad es tev ieteiktu pazvaniit manai kaiminjienei un izstastiit savu storiju, ja interesee – vinja jau zin par tavu atgrieshano un nav paarak prieciiga par to …


Pārākais Džeks 29.08.2003 / 17:07:00

Nu mojens, veči, labais pasākums, lai arī cik nīkulīgi Jūs esat, priecāties gan protat. Tā turēt, un atceramies, ka shovakar ir 5dienas vakars un var riktīgi “atlaist”. Priekā!


kungs 30.08.2003 / 06:40:00

nu nez!!! vakars, arii tajaa “haataa” apskatijaamies un ne vienu vien reizi nu nebija un kaa jau lielais mors bilda, ka nav jau taadi mulki lai nepaskatiitos, un neatceraas lopins ko tikko darijis nu ta sorre kas pa huinu ta visi kas mejkleeja vienkaarsi debiili, ok, rich!!!!!!


daiana 30.08.2003 / 13:16:00

jautri jums tur gaaja!!


K-azis 30.08.2003 / 19:08:00

A man ir jauna frizuura! 😛


Richs 05.09.2003 / 23:23:00

Man vienalga. Ja juus tik gudri, varat domaat,ka es speciaali sleepos.


GRIETA 27.10.2003 / 13:30:00

INTRASANTI bija palasit man patikas!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s